پس از اینکه بالاخره مایکروسافت برچسب قیمت و تاریخ دقیق عرضه ایکس‌باکس سری ایکس را اعلام کرد، حال یک خرده‌فروش کانادایی از طرح نهایی جعبه این کنسول رونمایی کرد.

سونی و مایکروسافت در کمتر از چهار ماه مانده به زمان عرضه کنسول‌های پلی‌ استیشن 5 و ایکس ‌باکس سری ایکس در حال آماده شدن برای حضوری پررنگ در رقابت نسل نهم کنسول‌های خانگی هستند؛ رقابتی که هرکدام از آن‌ها راه و روش خاص خود را برای جلب توجه و در نتیجه موفقیت انتخاب کرده است.

همان‌طور که در جریان هستید، ایکس‌باکس سری ایکس به‌همراه برادر کوچکتر خود یعنی ایکس‌باکس سری اس به‌ترتیب با قیمت ۴۹۹ و ۲۹۹ دلار از تاریخ ۲۰ آبان دردسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرند.

حال اما در جدیدترین اخبار بازی، یک خرده‌فروش کانادایی از طرح نهایی جعبه کنسول ایکس‌باکس سری ایکس نیز رونمایی کرد. تمرکز اصلی مایکروسافت در طراحی جعبه کنسول خود، نمایش قسمت بالای ایکس‌باکس سری ایکس یعنی محفظه هوای آن که به‌صورت شبکه‌شبکه با یک نور سبز مزین شده است. بخش پایین جعبه نیز درکنار نشان مخصوص ایکس‌باکس سری ایکس،‌ اطلاعاتی از قبیل فضای حافظه یک ترابایت SSD، قابلیت اجرای بازی با رزولوشن 4K و نرخ ۱۲۰ فریم برثانیه و همچنین لوگوی معماری Velocity ایکس‌باکس نیز حضور دارند.


نظر شما در رابطه با طرح جعبه ایکس باکس سری ایکس چیست؟