حدود یک سال پیش در نمایشگاه E3 2019 بود که استودیوی فرانسوی یوبیسافت به‌صورت رسمی از سرویس اشتراکی خود تحت عنوان یوپلی پلاس رونمایی کرد؛ سرویسی که با پرداخت حق اشتراک ماهیانه ۱۴.۹۹ دلار می‌توانید به‌راحتی به بیش از صد بازی بزرگ این شرکت به‌عنوان مثال سری Assassin’s Creed، بازی Farcry و Watch Dogs دسترسی کامل داشته و آن‌ها را تجربه کنید.


حال اما در جدیدترین اخبار بازی، ساعاتی پیش یوبیسافت خبر خوشی برای علاقه‌مندان به آثار این استودیوی قدیمی و محبوب اعلام کرد. طبق اعلام رسمی این شرکت افرادی که تا این لحظه فرصت تجربه سرویس +Uplay را به‌دست نیاورده‌اند، می‌توانند تا اواخر ماه ژوئیه (۲۷ ژوئیه - ۶ مرداد) به‌صورت رایگان از بازی‌های موجود در این سرویس استفاده کنند. باید توجه داشته باشید که پس از این تاریخ هزینه اشتراک در این سرویس به حالت قبل بازخواهد گشت.


از آنجایی که احتمالا در جریان هستید، فعلا سرویس یوپلی پلاس تنها برای کاربران پلتفرم پی سی در دسترس قرار دارد، به‌همین دلیل افراد برای تجربه آن باید ازطریق لانچر مخصوص یوبیسافت از آن استفاده کنند.


یوبیسافت در ساعت ۲۳:۳۰ روز یک‌شنبه، ۲۲ تیر قرار است رویدادی تحت عنوان Ubisoft Forward 2020 جهت معرفی و نمایش بازی‌های جدید خود برگزار کند.