طبق اطلاعات منتشر شده در وبسایت رسمی بازی ویچر، قرار است استودیوی سی دی پراجکت رد این بازی موفق خود را با اعمال بهبود‌های گرافیکی برای پلتفرم‌های نسل بعد نیز منتشر کند.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt در سال ۲۰۱۵ برای کنسول‌های نسل هشتمی و پی‌سی عرضه شد؛ اثری که به سرعت توانست به یکی از بهترین و موفق‌ترین بازی‌های این نسل تبدیل شود و با جوایز فراوانی که دریافت کرد، اعتبار و موفقیت زیادی برای استودیوی سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) به ارمغان آورد.

ساعاتی پیش وبسایت رسمی بازی ویچر با انتشار پستی اعلام کرد که بازی The Witcher 3: Wild Hunt با بهره‌گیری از قدرت بالای پلتفرم‌های آینده از جمله ویژگی ری تریسینگ و همچنین وجود حافظه‌های پرسرعت SSD، برای پلی ‌استیشن 5 و ایکس ‌باکس سری ایکس نیز منتشر خواهد شد. نسخه نسل نهمی بازی ویچر 3 کامل‌ترین نسخه آن نیز به حساب می‌آید و شامل تمام محتویات و بسته‌های الحاقی بازی است.

بازی در نسل بعد از ری‌تریسینگ پشتیبانی خواهد کرد و زمان لودینگ‌های بازی کمتر خواهد شد. افرادی که بازی The Witcher 3 را روی پلتفرم‌های پلی ‌استیشن 4، ایکس ‌باکس وان و پی سی خریداری کرده‌اند، می‌توانند با یک به‌روزرسانی رایگان به نسخه نسل بعدی و بهبودیافته بازی دسترسی داشته باشند.