همانطور که می‌دانید بازی Battlefield 6 در دست ساخت قرار دارد و در چند هفته گذشته شایعات زیادی درباره آن منتشر شده است.

یکی از کاربران ردیت اعلام کرده که با یکی از توسعه دهندگان بازی در ارتباط بوده است. بازی Battlefield 6 یک مد بتل رویال خواهد داشت، ولی هنوز رایگان بودن آن مثل وارزون مشخص نیست. بعضی از مدهای بازی را می‌توان با ۱۲۸ بازیکنان تجربه کرد و شاهد بازگشت نقشه‌های مترو، Wake Island و Locker خواهیم بود.


در Battlefield 6 شاهد تخریب پذیری در مقیاس بزرگ و کوچک خواهیم بود. تخریب پذیری در مقیاس کوچک شبیه Battlefield: Bad Company بوده و از طرف دیگر می‌توان ساختمان‌های بزرگ بازی را نیز به صورت کامل خراب کرد.


این کاربر همچنین ادعا می‌کند که Battlefield 6 به عنوان یک هاب برای نسخه‌های قدیمی‌تر این سری عمل خواهد کرد. بازیکنان می‌توانند از منوی اصلی این عنوان برای تجربه عناوینی مثل Battlefield 1942 با گرافیک و تکسچر بهتر استفاده کنند. به نظر می‌رسد که استودیو دایس قصد دارد با با بتلفیلد 6 کاری شبیه به Halo: The Master Chief Collection انجام دهد.


استودیو DICE با کمک استودیو Criterion Games وظیفه ساخت این قسمت از بتلفیلد را به عهده دارد. انتظار می‌رود که الکترونیک آرتز بازی را در یک یا دو ماه آینده به صورت رسمی معرفی و در پاییز امسال برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، پی‌سی و شاید پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان عرضه شود.